Witamy na stronie Compass Divers, autoryzowanego centrum PADI

Welcome to Compass Divers, PADI authorised Dive center.

O nas:

 

Historia Compass Divers rozpoczęła się w 2013 roku, w miejscowości Birmingham, w Wielkiej Brytanii.

Początki nie zawsze bywają łatwe. Dzielnie pokonując przeciwności losu, kierując się przede wszystkim pasją do wspaniałego podwodnego świata, organizowaliśmy i prowadziliśmy kursy nurkowe, współpracując z zaprzyjaźnionymi klubami, na terenie Anglii oraz dalszych częściach Świata.

Chcemy podzielić się swoją miłością do nurkowani i właśnie dlatego postanowiliśmy napisać zupełnie nowy rozdział w historii Centrum Compas Divers, tutaj w Polsce.

Nasz cel to stworzenie miejsca pełnego wspólnych, przyjacielskich spotkań, przepełnionego wspaniałymi emocjami i jedyną w swoim rodzaju radością, związaną z poznawaniem podwodnych tajemnic.

Jako autoryzowane centrum PADI kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo, standard i jakość naszych kursów oraz wykonywanych usług. Pamiętając przy tym, że nurkowanie to przede wszystkim PASJA.

Nasza oferta obejmuje:

· Kursy dla początkujących oraz zaawansowanych nurków:

· Szkolimy nurków technicznych, oraz profesjonalistów.

· Kursy pierwszej pomocy z uwzględnieniem defibrylatora AED (Automated External Defibrillator) oraz pierwszej pomocy tlenowej.

· Organizujemy wyprawy nurkowe w Polsce oraz zagranicą. Dołącz do nas.

· Posiadamy w pełni wyposażony sklep oraz współpracujemy z dystrybutorami światowych marek . Zawsze chętnie i fachowo doradzimy oraz pomożemy w wyborze niezbędnego sprzętu.

· Serwis sprzętu nurkowego. Kompleksowo zajmiemy się okresowym przeglądem lub naprawą uszkodzonych elementów wyposażenia. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach, według ściśle określonych procedur.

· Nabijanie butli / Wypożyczalnia sprzętu nurkowego.

Jeżeli chciałbyś zacząć nową przygodę, rozwijać swoją pasje – Centrum Compass Divers, jest po to by wskazać Tobie drogę. Zadzwoń, napisz, przyjedz. Zapraszamy.

A tak poza tym, kiedy ostatni raz zrobiłeś coś po raz pierwszy w życiu???

Skontaktuj się z nami:

 

Centrum nurkowe COMPASS DIVERS

UL. KOLEJOWA 2

62-010 POBIEDZISKA – LETNISKO

884 022 281

WWW.COMPASSDIVERS.PL

BIURO@COMPASSDIVERS.PL

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 14.00 – 18.00

W WEEKENDY NURKUJEMY!!!

PROBLEM Z GODZINAMI OTWARCIA?ZADZWOŃ – JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI.